Нерухомість оцінюватимуть за новою методикою

Нерухомість оцінюватимуть за новою методикою

З 1 серпня 2013 року оцінка майна буде проводитися за новою методикою, повідомили в прес-службі Держпідприємництва.

Зокрема, будуть використовуватися виключно звіти про оцінку, проведену відповідно до Порядку проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2013 № 231.

"Набувають чинності нові правила оцінки нерухомості. Для первинного ринку - нічого не зміниться. Для оформлення угоди на вторинному ринку потрібно з пакетом документів спочатку йти до оцінювача, а потім з готовою оцінкою - до нотаріуса", - написав голова Держпідприємництва Михайло Бродський на своїй сторінці в мережі Facebook.

При цьому послуги з оцінки нерухомості зможуть надавати тільки оцінювачі, які мають спеціальний сертифікат суб'єкта оціночної діяльності.

"За інформацією Фонду державного майна, отримати цей документ можна у восьми навчальних закладах України про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів. Однак вони не в змозі підготувати необхідну кількість сертифікованих фахівців за такий короткий термін, оскільки відповідні навчальні курси і програми були відкриті тільки на початку липня", - уточнили у відомстві.

Мітки:

нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create