У Київській області побудують 2 заводи

У Київській області побудують 2 заводи

Київська обласна державна адміністрація (КОДА) просить Кабінет міністрів надати державні гарантії на суму 3,3 млрд грн для залучення коштів на реалізацію двох комерційних проектів у рамках Держпрограми активізації економіки, повідомив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Володимир Горбик.

За його словами, це проект підприємства з іноземними інвестиціями "Євро Фінанс ЛТД" з будівництва Білоцерківського сталепрокатного заводу потужністю 850 тис. т сталевої продукції на рік на території Шкаровської сільради Білоцерківського району. Загальна вартість проекту становить майже 2,2 млрд грн і передбачає створення до 5 тис. нових робочих місць.

Другий інвестиційний проект стосується будівництва сучасного цегельного заводу ТОВ "Керам-Еталон", який планується реалізувати в селі Погреби Васильківського району. Планова потужність заводу - 120 млн шт. цегли і 350 тис. кв. м фасадної плитки на рік. Загальна вартість становить майже 1,1 млрд грн і передбачає створення до 300 нових робочих місць.

Мітки:

нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create