McDonald's оштрафували за неякісну їжу

McDonald's оштрафували за неякісну їжу

Арбітражний суд Санкт-Петербурга і Ленінградської області задовольнив позов Росспоживнагляду і оштрафував ТОВ "Макдоналдс" на 100 тис. руб. за продаж їжі, яка містить бактерії групи кишкових паличок.

У квітні Управління Росспоживнагляду по Санкт-Петербургу провело планову виїзну перевірку підприємств громадського харчування ТОВ "Макдоналдс".

Перевірка встановила, що McDonald's продає їжу, яка не відповідає вимогам "Технічного регламенту на молоко і молочну продукцію".

Зокрема, в молочному коктейлі і морозиві без наповнювачів власного приготування виявлені бактерії групи кишкових паличок в концентрації вище допустимого рівня. Йдеться про два ресторани - на Каменноостровскому і Коломяжском проспектах в Петербурзі.

Росспоживнагляд також виявив в одному з ресторанів "Макдоналдс" факт порушення температурних умов зберігання вершкового масла "Люрпан".

McDonald's не став оскаржувати підсумки перевірки і заявив, що виявлені порушення усунені, працівникам оголошено догани.

У Росії працюють 378 ресторанів McDonald's, які щодня обслуговують понад 950 тис. відвідувачів.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create