У які європейські країни їздять туристи

У які європейські країни їздять туристи

Польща лідирує у звіті Європейського комітету туризму про те, які країни Європи відзначили найбільший ріст кількості туристів.

Іспанія, Франція та Італія залишаються країнами, які відвідує найбільша кількість туристів, але найбільший ріст відвідувань отримує Центральна та Східна Європа, пише Сегодня.

Держави, що знаходяться на першому і другому місці звіту «European Tourism in 2013: Trends & Prospects» Європейського комітету туризму, відзначили зростання на цілих 20 і 30%. Аналогічно порівнювалися також місяці (з березня по червень) 2012-2013 років.

За прогнозами польський регіон Старого Континенту в 2013 році може відвідати на 7,2% більше туристів, ніж торік. Половина країн у першій десятці рейтингу лежить саме в Центральній і Східній Європі.

Зростання популярності Польщі оцінюється на 6,9%. Вона знаходиться перед Литвою (3,9%) і Чехією (2,9%). У Західній Європі туристичне пересування зменшиться в 2013 році на 0,9%, але в наступні роки буде в плюсі. Добре справи йдуть в Іспанії (3,9%) та Німеччині (3,8%), а в Італії погано (-2,3%).

Найбільший програш у Кіпру, який відвідало на цілих 12,2% менше туристів.

Мітки:

економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create