В Україні заговорили про ліквідацію обмінників

В Україні заговорили про ліквідацію обмінників

Українська банківська система повністю задовольняє потреби в валютообмінних операціях. Таку думку висловив генеральний директор Бюро економічних і соціальних технологій Валерій Гладкий.

"Остання інформація про те, що обмінні пункти навмисно допустили витік паспортних даних киян, викликана тим, що ці кіоски (інакше я їх просто назвати не можу), по суті, нікому не підконтрольні. А насамперед Національному банку. Я ніде в світі не бачив, щоб на кожному розі стояли подібні пункти. Невелику кількість я бачив тільки в туристичних центрах", - відзначає він.

У той же час, за його словами, нині існуюча мережа банківських установ повністю задовольняє попит українців на валютообмінні операції.

"По всій Україні достатня мережу банківських підрозділів, які можуть проводити ці операції. Та ще з меншою комісією, ніж в обмінних пунктах. Я взагалі вважаю ці кіоски пережитком минулого. А з урахуванням їх непідконтрольності обмінні пункти можна ліквідувати", - стверджує Гладкий.

Фінансист констатує, що клієнти обмінних пунктів набагато більше ризикують втратити свої гроші, ніж клієнти банків.

"Мені здається, в банках простіше, комфортніше, а головне - надійніше проводити ці операції", - резюмував він.

Мітки:

банки обмінні пункти валюта фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create