ВТБ Банк розширює мережу відділень в Україні

ВТБ Банк розширює мережу відділень в Україні

ВТБ Банк планує розширити мережу відділень в Україні. До кінця року два роздрібних відділення з'являться в Макіївці і Севастополі, відділення преміального сегмента Private Banking - в Одесі, а кілька відділень у в Дніпропетровську, Маріуполі, Одесі та Харкові змінять місця розташування, повідомили у фінустанові.

Також у ВТБ Банк повідомили про відкриття в першому півріччі двох спеціалізованих офісів для обслуговування преміального сегмента роздрібного бізнесу в Дніпропетровську та Севастополі, два роздрібних відділення в Харкові та Івано-Франківську. Три відділення в Києві, Дніпропетровську та Рівному змінили місцерозташування.

У банку зазначили, що основними завданнями в частині розвитку його мережі в 2013 році є зміцнення позицій у регіонах присутності, розширення географії банку та підвищення ефективності ведення роздрібного бізнесу.

Банк також розвиває проекти з модернізації мережі продажів: з початку року в 21 відділенні встановлена система управління потоками клієнтів, до кінця року планується встановити ще 50 таких систем.

Регіональна мережа банку включає близько 125 відділень.

Мітки:

втб банк банки фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create