Українці активніше позбавляються від квартир

Українці активніше позбавляються від квартир

У Києві кількість представлених до продажу квартир на вторинному ринку в липні збільшилося на 7,6% щодо червня і склала 18 тис. 410 одиниць. А обсяг пропозиції в загальній площі і грошовому вираженні збільшився на 8,1% і 8% відповідно.

Про це у своєму щомісячному звіті повідомили аналітики ІАП "Столична нерухомість".

"З початку 2013 року, пропозиція квартир збільшилася на 5,8%. А за рік, щодо липня 2012 року, кількість квартир збільшилася на 1,8%", - додали вони.

Цікаво, що розподіл пропозиції квартир за основними напрямками в Києві за місяць не змінився. Так, переважають квартири, розташовані на Правому березі - 40%. Квартири, розташовані на Лівому березі складають - 33% від загальної кількості, в Центрі Києва - 27%. Найбільше збільшення кількості квартир спостерігалося на Правому березі Києва, на 9,8%. У Центрі і на Лівому березі Києва рівень пропозиції підвищився на 7,5% і 5,2% відповідно.

Не змінилася також структура пропозиції з поділом за кількістю кімнат. 1-кімнатні квартири займають - 24%, 2-кімнатні - 32%, 3-кімнатні - 35% і 4-кімнатні - 9%. Збільшення пропонованого до продажу житла спостерігалося на всі типи квартир (від 6,1% до 8,6%).

Найбільша кількість квартир за підсумками липня пропонувалося в Дарницькому (18%), Печерському (16%) і Шевченківському (14%) районах. У Голосіївському - 11%, Дніпровському та Солом'янському - по 9%. Найменша частка представлених до продажу квартир - у Святошинському (7%), Оболонському (6%), Деснянському та Подільському (по 5%) районах. Найбільше збільшення пропозиції спостерігалося в Солом'янському (на 16,4%), Оболонському (на 14,2%) і Голосіївському (на 12,7%) районах. В інших районах зростання кількості продаваних квартир склало від 2,5% до 9,2%.

Мітки:

нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create