Затверджено правила встановлення тарифів на паркування

Затверджено правила встановлення тарифів на паркування

Порядок встановлення тарифів на послуги платного паркування транспорту, який раніше носив рекомендаційний характер для органів місцевого самоврядування, що встановлюють ці тарифи, тепер стане обов'язковим для застосування - а це унеможливить встановлення цін на паркування в обхід чітко визначених норм і правил.

Таким чином планується виключити випадки, коли в одному місті тариф на паркування в середньому становить 2 грн / год, а в іншому - 10 грн / год.

Порядком визначено, що тарифи, які встановлюються на рівні повної планової собівартості послуг, фіксуються на один рік.

Крім того, відомство внесло зміни до порядку надання пільг на паркування.

Згідно з новим порядком, пільгою безкоштовного паркування може користуватися не тільки законодавчо визначена категорія інвалідів, а й транспортні засоби підприємств, установ, громадських організацій інвалідів, які перевозять інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату і мають на це відповідні підтверджуючі документи Мінсоцполітики.

Кількість місць для безоплатного паркування має становити не менше 10% від загальної кількості місць на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування, і не менш, як для одного транспортного засобу з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою.

Документом встановлено, що рентабельність розраховується як відношення планового прибутку до повної планової собівартості послуг, при цьому рівень рентабельності не повинен перевищувати 12%.

Мітки:

парковка тарифи транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create