Всі валютні перекази будуть у гривні

Всі валютні перекази будуть у гривні

Всі валютні перекази, які надходять на користь фізосіб, тепер повинні в обов'язковому порядку конвертуватися в гривню. Про це йдеться в постанові Нацбанку України № 208 від 6 червня.

"При здійсненні обов'язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України надходжень з-за меж України в іноземній валюті на користь фізичних осіб уповноважений банк здійснює зарахування гривневого еквівалента від продажу таких надходжень на поточний рахунок фізичної особи у гривнях, відкритий в уповноваженому банку, який здійснив продаж іноземної валюти", - наголошується в документі.

У разі, якщо у клієнта відкритий рахунок в іноземній валюті, банк повинен буде відкрити йому гривневий рахунок. Договір про банківський рахунок буде полягати при першому зверненні громадянина в банківську установу.

Постанова набрала чинності в суботу, 3 серпня.

Нагадаємо, з кінця минулого року в Україні діяло правило, за яким в гривні переводилися тільки ті валютні перекази, сума яких перевищувала 150 тис. грн в еквіваленті.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create