В Україні працюватиме найбільша гідростанція в Європі

В Україні працюватиме найбільша гідростанція в Європі

На Дністровській ГАЕС успішно проходить будівництво потужного агрегату гідроакумулюючої станції. Укргідроенерго бере на себе відповідальність за введення в експлуатацію 2-го гідроагрегату Дністровської ГАЕС. Він повинен почати функціонування до кінця 2013 року.

У даний момент проходять роботи по збірці 2-го з 7-ми запланованих гідроагрегатів. Слід зазначити, що це найбільший в Європі проект з будівництва акумулюючої електросистеми.

Для введення в експлуатацію гідроагрегату було спеціально виготовлено робоче колесо, колесо перетворює воду в енергію. Робочий елемент гідросистеми має величезні габарити - діаметр становить більше 7 м, а висота - 2,8 м. Вага робочого колеса складає 121 т.

Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості повідомляє: "Пуск 2-го гідроагрегату Дністровської ГАЕС є стратегічним завданням для вітчизняної енергетики та вугільної промисловості. Цей проект внесено в енергетичну стратегію розвитку до 2030 року".

Слід зазначити, що Дністровська ГАЕС має стати не лише найбільшою гідроакумулюючою станцією Європи, але і шостою за масштабами гідроенергетики у світі. За даними прес-служби, у будівництві бере участь близько 2 тис. працівників.

Мітки:

події

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create