Українські виробники зброї вийшли на прибуток

Українські виробники зброї вийшли на прибуток

Виробники бронетанкової техніки і ракет працюють в Україні із збитками, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому". У той же час підприємства, що випускають кораблі, літаки, артилерію, а також експортери отримують прибуток.

"Прибуток підприємств суднобудування і морської техніки зріс з 35 млн грн у першому півріччі 2012-го до 221 млн у відповідному періоді 2013-го. Показники підприємств авіапрому зросли за вказаний період з 80 млн до 143 млн грн. Прибуток спецекспортерів - з 44 млн до 64 млн", - наголошується в повідомленні.

"Виробники радіолокаційної техніки, ППО, ракетно-артилерійського озброєння та зв'язку за рік подолали кризу і закінчили досліджуваний період з сумарною прибутком 7,5 млн грн, на відміну від збитків в 62 млн у першому півріччі 2012-го. Істотно знижені збитки підприємств бронетанкової, автомобільної, інженерної та спеціальної техніки. У першому півріччі 2012-го їх сумарний збиток становив 173 млн грн, а у відповідний період 2013-го - знизився до 17 млн. Підприємства-виробники ракет і боєприпасів скоротили збитки з 22 млн до 11 млн грн" , - цитує прес-служба керівника концерну Сергія Громова.

У цілому за перше півріччя "Укроборонпром" отримав близько 410 млн грн прибутку в порівнянні з 98 млн грн збитків за аналогічний період минулого року.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create