У Криму стало відпочивати більше росіян, ніж українців

У Криму стало відпочивати більше росіян, ніж українців

У першому півріччі 2013 року в Криму стало більше туристів з Росії, але зменшилося число відпочиваючих з інших регіонів України.

Дані з прикордонних пунктів пропуску аеропорту в Сімферополі і поромної переправи "Крим-Пором" показали зростання кількості російських туристів на 18%, повідомив голова постійної комісії Верховної Ради АРК з питань санаторно-курортного комплексу, туризму та підприємництва Олексій Черняк.

"Інформація, що надходить з інших пунктів пропуску на кордоні з Російською Федерацією, свідчить про аналогічну картину. Разом з тим, цього року до Криму стало менше, ніж у попередні роки, приїжджати відпочиваючих з інших регіонів України", - зазначив Черняк.

Як приклад чиновник навів дані завантаженості санаторію "Саки" в однойменному місті якщо в першому півріччі 2012 року кількість відпочиваючих росіян становила 54%, то в першому півріччі цього року вже 64%, а громадяни з України - відповідно 39% і 28%.

Черняк також додав, що, за даними на 1 серпня 2013 року, залізницею на півострів приїхало 3,4 млн осіб, що на 2% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року; авіатранспортом прибуло 334,95 тис. осіб (зростання на 9,9%).

У цілому, за його інформацією, курортний сезон у Криму проходить практично на рівні минулого року.

Однак при цьому найбільше зростання туристів було відзначене у березні (на 46%) і травні (на 13%), що обумовлено тривалими святковими вихідними днями і гарною погодою.

Мітки:

люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create