Виробництво дитячого харчування в Україні зросло на 46%

Виробництво дитячого харчування в Україні зросло на 46%

На полицях магазинів зростає пропозиція вітчизняного дитячого харчування. З початку року в Україні виробили понад 16 тисяч тонн продукції для дітей, що на 46% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Для досягнення таких результатів уряд створив всі умови, щоб виробництво дитячого харчування розвивалося. Податки від діяльності профільних підприємств йдуть на їх модернізацію та розширення асортименту.

"Виробництво дитячого харчування - це стратегічний сектор вітчизняної харчової промисловості. Тому ми поставили перед собою амбітне завдання - модернізувати потужності галузі та забезпечити внутрішній ринок широким асортиментом дитячого харчування вітчизняного виробництва. І завдяки вдалій політиці Уряду виробництво за півроку виросло на 46% до аналогічного періоду минулого року", - зазначив Міністр.

Так, за 6 місяців цього року в Україні вироблено 16 тисяч тонн продукції дитячого харчування. При цьому найбільші темпи зростання продемонструвало виробництво рідкого дитячого харчування на молочній основі - на 51%. Його виробили майже 12 тисяч тонн.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create