Україна планує істотно наростити потік туристів

Україна планує істотно наростити потік туристів

Кабінет міністрів України затвердив Концепцію розвитку туристичної галузі, згідно з якою туристичний потік в Україну до 2022 року має збільшитися вдвічі - до 50 млн осіб на рік.

За словами віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула, який презентував Концепцію на брифінгу в середу в Києві, вона передбачає визначення туристичної специфікації в регіонах для найбільш ефективних використаних курортних можливостей.

Віце-прем'єр підкреслив, що для Криму вкрай важливим буде стати цілорічним курортом, а не тільки місцем проведення літніх відпусток.

Говорячи про Полтавську область, він підкреслив необхідність розвитку лікувального курорту "Миргород", а також зеленого туризму.

За словами О.Вілкула, промислові регіони зможуть розвивати індустріальний туризм і запрошувати на різні культурні та музичні заходи.

У рамках реалізації Концепції, за словами віце-прем'єра, законодавство у сфері туризму і курортів буде приведено у відповідність з європейськими нормами.

Крім того, уряд розраховує, що до 2022 року кількість робочих місць в туристичній галузі збільшиться в 2,5 рази, - до 1 млн.

Мітки:

люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create