85% покупців роблять свій вибір на основі кольору

85% покупців роблять свій вибір на основі кольору

85% респондентів вказують на колір як на основну причину, по якій купують конкретний товар.

У списку факторів, що впливають на вибір покупців, візуальна складова лідирує з великим відривом - на неї як на визначальний фактор покупки посилається 93% опитаних. 6% респондентів орієнтуються на текстуру товару і 1% - на звук або запах.

Зрозуміло, три останні фактора (текстура, звук, запах) будуть недоступні користувачам інтернет-магазину (під звуком ми маємо на увазі якість прийому розмовного сигналу смартфоном, наприклад, або якість відтворення музичної композиції портативним стереопристроєм).

Колір збільшує впізнанність бренду на 80%, що безпосередньо впливає на довіру споживачів.

Дизайн має вирішальне значення для 42% відвідувачів. Будучи незадоволені дизайном сайту, 52% опитаних ніколи не повернуться на цей веб-ресурс знову.

64% онлайн-покупців не куплять товар, якщо вважатимуть, що сайт завантажується невиправдано повільно. Згідно з дослідженням Amazon.com, збільшення часу завантаження на кожні 100 мілісекунд призводить до зниження продажів на 1%.

Не забувайте використовувати "слова сили": 52% споживачів позитивно відреагують на слово "розпродаж", а 60% відчують себе спокійно і невимушено на вашому сайті і будуть схилятися до думки про покупку, побачивши слово "гарантія".

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create