Глобальне потепління загрожує ринку вугілля

Глобальне потепління загрожує ринку вугілля

Найбагатші країни у світі, стикаючись з глобальним потеплінням, скорочують державну підтримку нових заводів з виробництва вугілля на ринках, що розвиваються, що завдає відчутного удару по домінуючому джерелу електроенергії у світі.

У червні президент США Барак Обама заявив, що уряд більше не фінансуватиме зарубіжні проекти з видобутку і виробництва вугілля через US Export-Import Bank. Потім Світовий банк і Європейський інвестиційний банк відмовилися від таких проектів.

Усього за останні 5 років банки вклали в сектор понад $ 10 млрд.

Експерти відзначають, що шансів на зростання приватних інвестицій у секторі дуже мало.

На тлі посилення екологічних норм у США, збільшення субсидування проектів з відновлюваних природних ресурсів і зниження ціни на природний газ велике значення придбав попит на вугілля в країнах, що розвиваються.

Тим не менш, навряд чи скорочення підтримки банків буде мати прямий вплив на Китай, але може стримати розвиток вугільних проектів в Південній Африці та В'єтнамі і завдасть прямої шкоди таким компаніям, як Peabody Energy і Alpha Natural Resources.

Крім цього, зараз посилюється негативне відношення до вугілля в суспільстві, чого не було зафіксовано раніше. При спалюванні вугілля виділяється дуже великий обсяг вуглекислого газу, і вчені пов'язують глобальне потепління саме з викидами цього газу. З іншого боку, прихильники цього джерела палива наполягають, що це один з небагатьох прийнятних способів для бідних країн, який дозволяє забезпечувати населення електроенергією та теплом.

Мітки:

вугілля економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create