Українці кинулися скуповувати дизельні легковики

Українці кинулися скуповувати дизельні легковики

Продаж легковиків в липні виявився більшим червневого майже на 20%, але менше 15%, ніж результати аналогічного періоду минулого року. При цьому на фоні загальної картини "стагнуючого" авторинку особливу популярність набирають нові легковики з дизельними моторами. Такі машини в липні в порівнянні з першим місяцем літа показали зростання майже в 2%.

Згідно з даними ринку нових авто та реєстрації транспортних засобів, у липні 2013 року дизельні легковики склали більше 22,5% від загальної кількості проданих машин (майже 18 тисяч). При цьому, зростання продажів "дизелів" намітився акурат після введення спец.мит на імпортні автомобілі з бензиновими двигунами об'ємом 1-2,2 літрів. За останні чотири місяці частка нових дизельних легкових машин збільшилася на 8%.

 У цінових же сегментах істотних змін не відбулося, автомобільні вподобання українців залишилися колишніми. Так, частка "бюджетних" авто вартістю до 17 тисяч доларів в липні склала 46%. Продажі в сегменті машин від 17 до 35 тисяч доларів виявилися на рівні 38%, а "преміум" і "люкс" класи дорожче 35 тисяч доларів взяли 16% ринку нових легкових авто.

 Прогнозуючи подальший розвиток ситуації в галузі, експерти допускають, що в цінових сегментах можуть відбутися зміни на користь "бюджетних" авто дешевше 17 тисяч доларів. При цьому, варто очікувати додаткового падіння ринку нових авто в Україні, на якому вже негативно позначилися спец.мита на імпорт машин, як адекватна реакція на підписаний утилізаційний збір.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create