Іноземці їдуть в Україну на ПМП

Іноземці їдуть в Україну на ПМП

Протягом шести місяців цього року в Україні іноземцям видали 15,5 тис. дозволів на проживання. Про це повідомляють у Державній міграційній службі.

"Протягом 6 місяців цього року органи та підрозділи Державної міграційної служби оформили 15,5 тис. видів на проживання в Україні та видано 4,98 тис. дозволів для виїзду за кордон на постійне проживання громадянам України", - зазначили у відомстві.

Найбільшу кількість дозволів іноземцям видали в Криму (1425), Києві (1396), Одеській (1361), Донецькій (1119) та Дніпропетровській області (1099).

"Найбільша кількість осіб, які іммігрують в Україну є громадянами країн колишнього Радянського Союзу, які зберегли постійні родинні та територіальні відносини з Україною, зокрема Російської Федерації, Грузії, Республіки Білорусь, Молдови, Республіки Вірменія, Узбекистану, Туркменістану", - прокоментувала міграційна служба.

 "Крім цього, в Україні найбільше постійно проживають громадяни В'єтнаму, Ізраїлю, КНР, Польщі", - додали у відомстві.

Разом з тим щодо отримання посвідчень на постійне проживання українцями за кордоном, то, як пояснює міграційна служба, вони спочатку отримують такий дозвіл в Україні, а з часом просять його у відомствах країни, де хочуть жити.

Втім, даних про кількість тих, хто отримав такий дозвіл на постійне проживання закордоном, Державна міграційна служба України не отримує.

Мітки:

україна пмп іноземці люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create