Україна в 2013 році збільшить експорт меду в 1,5 рази

Україна в 2013 році збільшить експорт меду в 1,5 рази

Експорт меду з України за підсумками 2013 року складе близько 20 тис. тонн, що в 1,5 рази більше, ніж у 2012 році, прогнозує асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ).

"За підсумками першого півріччя експортовано 7,9 тис. тонн, а в цілому очікується, що за підсумками року експорт складе близько 20 тис. тонн. Дана тенденція є результатом того, що аграрні виробники все більше приділяють увагу нішевим продуктам, частково знижуючи ризик різких цінових коливань на зернові та олійні культури", - цитується в прес-релізі експерт УКАБ, директор агентства AgriEvent Анатолій Циркун.

Як наголошується в повідомленні, Україна входить до трійки світових лідерів з виробництва меду. За останні три роки країна подвоїла його експорт - до 13 тис. тонн. При цьому близько 43% поставок меду за підсумками минулого року припало на Німеччину, тоді як ще в 2010 році основним імпортером цієї продукції була Росія.

Виробництво меду в країні в 2012 році склало 70,3 тис. тонн.

За інформацією Циркуна, найбільшими виробниками цього продукту в минулому році були Донецька, Миколаївська та Житомирська області.

Мітки:

мед експорт апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create