Дозвільну документацію українцям видаватимуть через інтернет

Дозвільну документацію українцям видаватимуть через інтернет

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України має намір запровадити правову основу для видачі документів дозвільного характеру в електронній формі за допомогою засобів телекомунікацій. Така операція буде проводитися через дозвільні центри, створені в районах та областях.

Мінекономрозвитку розробило законопроект, яким планується внести зміни до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності". Цей проект закону України Мінекономрозвитку підготувало на виконання Національного плану дій на 2013 р. "Зараз суб'єктам господарювання близько 100 дозволів з 143 (перелік яких затверджений на рівні Закону) видають безпосередньо центральні органи виконавчої влади (міністерства, комісії, агентства). Тому підприємці для отримання таких документів змушені їхати до Києва, що створює додаткові витрати часу і грошей.

Законопроектом пропонується вдосконалена процедура, згідно якої підприємці для отримання дозволів центральних органів зможуть звертатися до дозвільні центри за своїм місцезнаходженням ", - пояснив директор департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Мінекономрозвитку Ігор Шевердін. За його словами, передача документів здійснюватиметься, в тому числі, за допомогою мережі Інтернет.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create