Росія будує новий завод на українському кордоні

Росія будує новий завод на українському кордоні

Росія почала будувати металургійний завод в Курській області на кордоні з Україною.

"Найближчі від Чорнозем'я заводи знаходяться в Тулі, але вони обслуговують Москву. У Воронежі намагалися створити завод еквівалентною продуктивністю за 2 мільярди рублів, але він поки відкладений", - зазначив керівник проектів по створенню малих металургійних підприємств, професор Олександр Могильов, додавши, що якщо виробництво буде запущено в Курську, у Воронежі його "вже точно не буде".

При цьому він назвав "сміливими" плани щодо реалізації продукції нового підприємства: "Очевидно, є намір захопити ринок Чорнозем'я. Але він зараз наповнений українською і молдавською арматурою, що поставляється за рахунок низьких митних тарифів".

Підприємство в Кореневському районі, як передбачається, буде мати потужність 350 тисяч тонн металопрокату на рік і виробляти будівельну арматуру та металоконструкції.

Реалізовувати проект збираються підмосковне ЗАТ "Інвестиційно-будівельні технології" (ІСТ), італійська Danieli і швейцарська Ail Structured Finance. Вартість проекту - 5 мільярдів рублів (близько 150 мільйонів доларів), 80% яких обіцяють дати швейцарці. 8 серпня відбулася закладка першого каменя в основу метзаводу.

Мітки:

нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create