9 з 10 мандрівників у всьому світі не можуть обходитися без гаджетів

9 з 10 мандрівників у всьому світі не можуть обходитися без гаджетів

Необхідність залишатися на зв'язку в будь-якому куточку земної кулі зробила цифрові технології вірним супутником і незамінним помічником туристів.

За результатами щорічного глобального дослідження туристичних тенденцій Global Travel Intentions Study 2013, проведеного компанією Visa, найбільш затребуваними гаджетами серед туристів є телефони (80%), за ними йдуть фотокамери (70%), комп'ютери (54%) та електронні пристрої для розваг (32 %). Серед європейських туристів по популярності гаджетів лідирують телефони (81%) і фотокамери (71%).

Сучасні туристи використовують електронні гаджети для отримання необхідної інформації та швидкого обміну враженнями від своїх подорожей з друзями і близькими, тому 65% мандрівників у всьому світі беруть із собою в поїздку смартфони. Рівень технічної грамотності серед європейських туристів досить високий - 47% опитаних користуються Інтернетом під час відпочинку за кордоном. Ця тенденція не обмежується тільки самою поїздкою - після повернення додому 71% туристів у всьому світі діляться своїми враженнями в мережі Інтернет. Що стосується європейських туристів, інформацію про свій відпочинок розміщують в мережі тільки 60% з них.

Таким чином, як для туристів у всьому світі, так і європейських мандрівників найважливішим критерієм при виборі гаджета для поїздки є наявність доступу до мережі Інтернет. При цьому серед європейських туристів розмір і мультифункціональність пристрою знаходяться на другому місці.

Згідно з дослідженням, 71% туристів використовують Інтернет-ресурси для планування поїздки, 65% - для самостійного бронювання і 57% - для пошуку інформації під час подорожі. Європейці знаходяться на другому місці за рівнем технічної грамотності, слідуючи за туристами з країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону: 79% з числа європейських туристів користуються Інтернет-ресурсами для планування своїх подорожей, 71% - для самостійного бронювання і 47% - для пошуку інформації під час подорожі.

Мітки:

мобільні технології

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create