У світі дорожчають дорогоцінні метали

У світі дорожчають дорогоцінні метали

Срібло перший раз майже за вісім тижнів пробило цінову позначку 21 дол. / унція. Ціна останньої угоди з сріблом в даний час складає 21,085 дол. / унція, що на 3,3% вище ціни закриття попереднього торгового дня, яка за підсумками торгів 9 серпня на Товарній біржі Нью-Йорка COMEX склала 20,407 дол. / унція.

Підвищений попит на срібло технічно обумовлений активними покупками золота, яке сьогодні вперше в поточному місяці перевищило цінову позначку 1330 дол. / унція.

Платина сьогодні також досягла свого двомісячного максимуму, перевищивши цінову позначку 1510 дол. / унція. Ціна останньої угоди з платиною на поточний час складає 1508,9 дол. / унція, що на 8,3 дол вище ціни закриття попереднього торгового дня.

Платина дорожчає четверту сесію поспіль, що обумовлено продовженням її спекулятивних покупок. Підвищений попит на платину сформувався, після того як на торгах 7 серпня її котирування вперше за тиждень просіли нижче цінової позначки 1420 дол. / унція, забезпечивши привабливі умови для відкриття довгих позицій.

За три дні (9, 8 і 7 серпня) офіційна ціна платини на NYMEX виросла майже на 73 дол. / унція (+5,05%).

Мітки:

золото срібло платина ціна фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create