У світі зростає попит на вакцини

У світі зростає попит на вакцини

Виробництво вакцин стало одним з найдохідніших напрямків у фармацевтиці. Аналітичне агентство MarketsandMarkets оприлюднило прогноз змін на світовому ринку вакцин. По оцінками агентства, до кінця 2013 року обсяг ринку складе $ 32,05 млрд.

До 2022 року ця цифра зросте до $ 84 млрд (середньорічне зростання обсягу ринку вакцин складе 11,36%). Зростаючий попит на вакцини можна пояснити двома факторами: збільшенням числа інфекційних захворювань і зміною ставлення до імунної системи, вважають аналітики. Очікується, що швидко розвиватимуться напрямки синтетичних, рекомбінантних вакцин і ДНК-вакцин. Нових учасників ринку привернуть терапевтичні вакцини (проти раку, алергії). Ще одним із трендів стане створення персоніфікованих вакцин.

Ключовими гравцями на ринку вакцин в найближчі 10 років залишаться компанії Novartis (Швейцарія); GlaxoSmithKline (Великобританія); Merck (США); Sanofi (Франція); Pfizer, Antigen Express, Inc., А також Aduro Biotech (США); Genticel (Франція ); Biondvax (Ізраїль); Immune Targeting Systems, Prokarium, Immunobiology Ltd. і Liquidia Technologies (Великобританія); Alphavax (США); Bavarian Nordic (Данія).

Мітки:

здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create