Названий найпопулярніший бізнес в Україні

Названий найпопулярніший бізнес в Україні

З початку нинішнього року (станом на 9 серпня) в Україні зареєстровано понад 1 тис. (1054) суб'єктів господарювання у сфері туризму.

При цьому майже 70% з них складають фізичні особи-підприємці, яких зареєстровано 727, тоді як юридичних осіб - 327 або близько третини.

"Найчастіше в новоствореному туристичному бізнесі реєструються туристичні агентства. Суб'єктів господарювання з таким видом діяльності з початку року створено 823, з них 619 - юридичні і 204 - фізичні особи-підприємці", - розповів директор департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців Укрдержреєстру Олександр Барбелюк.

"Далі за популярністю - бізнес, який надає послуги бронювання і здійснює пов'язану з цим діяльність. Це - 90 юридичних та 27 фізичних осіб-підприємців. Трохи менше реєструється туроператорів - 18 юридичних та 96 фізичних осіб-підприємців", - додав він.

Варто відзначити, що з початку року (станом на 1 серпня) в Україні зареєстровані 27959 юридичних та 95630 фізичних осіб-підприємців.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create