Третина українців відпочиває рідше, ніж раз на рік

Третина українців відпочиває рідше, ніж раз на рік

За підсумками опитування, майже половина респондентів (45%) вважають за краще не розтягувати задоволення на кілька разів і йдуть у відпустку 1 раз на рік, а ще третина - менше ніж раз на рік. І лише 5% респондентів мають можливість відпочивати 4 рази і більше на рік.

Кожен десятий опитаний був у відпустці так давно, що вже й не пригадає, коли. Ще чверть респондентів відпочивали не більше ніж рік тому, а 15% тільки повернулися з відпустки.

"Також більшість українців зазначають, що, найчастіше, проблем з "схваленням" відпустки начальством не відчувають. Кожен третій може піти у відпустку, коли захоче, ще третина опитаних рідко, але переносили дати відпустки. І все-таки 21% респондентів вказали, що їм дуже важко піти у відпустку через напружений графік на роботі. Ті, хто вибрав варіант "Інше", в основному, повідомляли, що працюють у сільському господарстві, тому піти у відпустку часто проблематично, або ж це молоді фахівці, які ще не були в відпустці ", - повідомила менеджер по роботі з клієнтами асоціації" Український клуб аграрного бізнесу "(УКАБ) Анна Фещенко.

Що стосується тривалості відпустки, найчастіше за один раз наші співвітчизники йдуть у відпустку на тиждень (32%) або два тижні (31%). І лише 5% опитаних відпочивають по кілька днів.

Як наслідок, до кінця року майже половина (47%) респондентів використовують відпустку повністю, чверть опитаних - два тижні, а ще 17% настільки зайняті на роботі, що використовують лише кілька днів відпустки.

Мітки:

люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create