У Києві нова система управління дорожнім рухом

У Києві нова система управління дорожнім рухом

У столиці планують на 165 перехрестях облаштувати нову систему управління дорожнім рухом, що дозволить в режимі онлайн оцінювати трафік на дорогах і приймати максимально обгрунтовані рішення з управління світлофорних об'єктів.

"Ми ставимо перед собою завдання створити в Києві розширену систему управління дорожнім рухом на основі останніх світових досягнень. Для цього ми плануємо залучити близько 15 млн євро кредиту ЄБРР. Зараз починається 2-й етап тендеру, де будуть враховані всі ці технічні вимоги", - розповів заступник голови КМДА Михайло Костюк.

Так, в рамках реалізації проекту "Система управління дорожнім рухом Києва" планується монтаж нового обладнання на 165 існуючих світлофорних об'єктах, у тому числі і облаштування цих перехресть детекторами, які збиратимуть інформацію в реальному часі - всі автомобілі будуть фіксуватися і класифікуватися на легкові, вантажні або громадський транспорт.

На основі цих даних система буде здійснювати розрахунок режиму роботи світлофорів, а також порівнювати отриману інформацію з попередньо накопичениою системою даними за день, тиждень або місяць, що дозволить зробити прогноз інтенсивності руху на найближчі 15-20 хв. Крім того, на 21 перехресті будуть встановлені по 3-4 відеокамери, що дозволить охопити всі напрямки руху. Зараз у столиці функціонує 18 камер на 14 об'єктах.

"Впровадження нової автоматизованої системи керування дорожнім рухом дозволить оптимізувати транспортні потоки, забезпечивши найбільшу пропускну спроможність вулиць при мінімальних втратах часу. Це дозволить скоротити кількість заторів на 25-30%", - додав Михайло Костюк.

Мітки:

управління дорожним рухом транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create