Ранній медикаментозний аборт безпечніший за хірургічний

Ранній медикаментозний аборт безпечніший за хірургічний

Медикаментозний аборт на ранніх термінах з використанням міфепристону - це ефективний вибір із сприятливим профілем безпеки.

Учені вивчили принцип дії препарату і характер ускладнень, викликаних його застосуванням, а також опитали жінок, які пройшли процедуру медикаментозного аборту. У ході досліджень було проведено аналіз результатів більш ніж 13000 жінок, які скористалися міфепристоном або як його ще називають - абортною таблеткою RU-486.

Відгуки жінок, що скористалися абортною таблеткою, вказують на те, що процес переривання вагітності переноситься добре і без ускладнень. Препарат виключає травмування шийки матки, викликає помірні больові відчуття і маткові скорочення, не впливає на репродуктивну функцію жінок, а тому ризик післяабортного безпліддя після застосування таблетки зведений до мінімуму.

Якщо вас цікавить медикаментозний аборт та консультації, телефонуйте за контактними номерами телефонів компанії "Азіяфарм".

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://proabort.ub.ua/
  • +38 (044) 360-83-XX

Мітки:

товари

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create