В Україні можуть прийняти «антипіратський» закон

В Україні можуть прийняти «антипіратський» закон

В Україні може з'явитися «антипіратський» закон. За словами голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимира Семиноженка, подібний закон підготовлений Державною службою інтелектуальної власності. В даний момент він проходить етап узгодження і буде винесений на розгляд Уряду.

«Посилення боротьби з піратством в інтернеті не має створювати штучні умови для блокування інтернет-ресурсів, які працюють абсолютно прозоро і законно, і тим більше - обмежувати свободу громадян щодо доступу до інформації», - сказав він. Також пан Семиноженко зазначив, що статус-кво за цих складних питань може бути досягнуто тільки при обліку думки всіх зацікавлених сторін - і правовласників, і представників IТ-спільноти, і користувачів всесвітньої мережі.

У той же час він не повідомив, про який саме документ йдеться. Швидше за все, це законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі інтернет», який передбачає досить радикальні методи боротьби з порушенням авторського права. Зокрема, правовласникам пропонують звертатися зі скаргами на піратські сайти в Держслужбу інтелектуальної власності. Протягом десяти робочих днів після отримання заяви та відповідних документів Держслужба перевіряє правомірність розміщення об'єктів авторського права в інтернеті. Порушник, згідно із законопроектом, має здійснити оплату за об'єкти, зазначеними в заяві правовласника. Ці кошти зараховуються до державного бюджету.

Мітки:

інтернет

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create