Корпоративні та приватні парковки в Україні під забороною

Корпоративні та приватні парковки в Україні під забороною

Готелям, магазинах і ресторанах заборонили облаштовувати власні парковки. Головна мета цієї ініціативи - прибрати з ринку непрофесійних паркувальників.

Відтепер послуги з організації парковок автомобілів повинні надавати тільки спеціалізовані установи. Тому таблички і шлагбауми інших організацій тепер поза законом. «Забороняється суб'єктам господарської діяльності облаштовувати місця для паркування. Ці місця можуть обладнати тільки оператори, яким це дозволено», - повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Віктор Дубовик. Банки, готелі і навіть органи влади, які самі собі встановили парковку, займаються самоуправством, впевнені автори ініціативи. Постанова Кабміну вводить суворі правила: хочеш обладнати парковку - найми профільну комунальну структуру, а ні - плати штраф.

Хто конкретно буде контролювати виконання цих приписів в МВС чітко не говорять. Відзначають, що це мають робити і міська влада, і міліція. В одному тільки Києві місць з самовільними парковками безліч. Конусами для своїх клієнтів «резервують» клаптики узбіч магазини, ресторани і т.д. Одні запевняють, що у них є всі необхідні договори з «Київпарксервіс». Інші реагують агресивно або взагалі заперечують свою причетність до облаштованої зони паркування.

Мітки:

парковки корпоративна парковка заборона бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create