Інвестувати в український яблучний бізнес вигідно

Інвестувати в український яблучний бізнес вигідно

Проводячи порівняльний аналіз низки чинників виробництва яблук в Україні, Нідерландах та Польщі, можна стверджувати, що Україна є потенційно привабливою країною для інвестицій в яблучний бізнес. Про заявив Ніко де Гроот, менеджер з проектів DLV Plant (Нідерланди), повідомляє АПК-Інформ: овочі & фрукти.

"Якщо порівнювати ряд факторів, такі як оренда землі, депозитні ставки, зарплату робітникам у садах, а також вартість інвестицій і ціну на посадковий матеріал в Україні, Нідерландах та Польщі, можна сміливо стверджувати, що Україна має великий потенціал в якості виробника яблук і є вельми привабливою країною для інвестицій в яблучний бізнес", - зазначив він.

За словами експерта, в Україні досить низькі виробничі витрати. Наприклад, орендна плата за 1 га землі в Україні в середньому становить 100 євро / га, тоді як у Нідерландах вона становить 1500 євро. Однак при цьому Ніко де Гроот відзначає, що українським фермерам необхідно дотримуватися ряду умов.

"Для того, щоб українські виробники могли конкурувати на міжнародному ринку, середня врожайність яблука в Україні повинна бути як мінімум 30 т / га", - стверджує експерт.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create