Під утилізаційний збір можуть потрапити авто, ввезені до введення податку

Під утилізаційний збір можуть потрапити авто, ввезені до введення податку

Учасники авторинку знайшли неприємні лазівки в законах про збір. Покупці авто, ввезених в Україну до введення утилізаційного збору, будуть оплачувати утилізаційний збір після 1 вересня в ДАІ. Про це заявили в групі компаній АІС.

"Деякі пункти законів (про утилізаційний збір - ред.) припускають, що органи ДАІ при реєстрації автомобілів зобов'язані вимагати надання чи документа про сплату податку на утилізацію, або документа про звільнення від оплати податку на утилізацію. Таким чином, судячи логіці даних пунктів, навіть автомобілі, які були імпортовані або вироблені в Україні до 1 вересня 2013 року можуть потрапити під сплату утилізаційного податку. При цьому механізм сплати в даному випадку чітко не прописаний", - зазначають в АІС.

Нагадаємо, розмір утилізаційного податку на нові легкові автомобілі складе від 4 730 до 30 250 грн. При цьому про плановане підвищення цін заявили не тільки імпортери, а й виробники, так як ніхто з учасників ринку не встигає до 1 вересня виконати всі умови прийнятих законів.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create