Росія і Україна домовилися про зустріч голів митних служб

Росія і Україна домовилися про зустріч голів митних служб

Глави урядів України і Росії Микола Азаров і Дмитро Медведєв домовилися про проведення в понеділок зустрічі керівників митних служб двох країн і відзначили, що спекуляції навколо інтеграційних процесів двох країн безпідставні.

У Росії рекомендують не потикатися на кордон з Україною на трасі Москва - Київ
Телефонна розмова Азарова і Медведєва відбувся в неділю, повідомляє сайт українського уряду.

"Микола Азаров і Дмитро Медведєв домовилися, що в понеділок зустрінуться керівники митних служб України та Російської Федерації та будуть в спокійному режимі працювати до вирішення питання повернення митних процедур до оптимального режиму, який сприяє взаємній торгівлі", - йдеться в повідомленні.

Між Росією і Україною немає торговельної війни, вважають прем'єри. Прем'єри окремо відзначили, що спекуляції навколо того, що ускладнення пов'язані з інтеграційними процесами двох країн, безпідставні. Прем'єр України сказав, що робота уповноважених робочих груп двох країн, які вирішують питання про проходження українських товарів через митний кордон РФ, яка велася у вихідні дні, призвела до істотного прогресу в цій сфері.

Федерація роботодавців України стверджує, що митниця РФ з 14 серпня посилила контроль за вантажами практично всіх українських експортерів, і оцінює їх можливі втрати в 2,5 мільярда доларів. Експерти обох країн пов'язують ситуацію на кордоні з бажанням влади РФ змусити Україну вступити до Митного союзу або перешкодити запланованому на листопад підписанню угоди про вільну торгівлю з ЄС. Проте офіційні представники як Росії, так і України заперечують політичну підоснову і посилаються на складності з митним адмініструванням.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create