Творці YouTube представили нову відеоплатформу

Творці YouTube представили нову відеоплатформу

Творці YouTube представляють платформу MixBit, яка дозволяє редагувати відео на мобільних пристроях.

MixBit - це нова відеоплатформа для мобільних пристроїв від двох творців YouTube. Однак на відміну від інших відеододатків, зосереджених на відтворенні соціальних мереж, MixBit призначена для редагування і об'єднання і створення відеокліпів середньої тривалості. Тривалість відеороликів у MixBit може варіюватися від декількох секунд до 68 хвилин. Більше того, кожен користувач MixBit може використовувати чужий контент для компонування власного відео.

Зйомка відео в MixBit трохи схожа на фотозйомку на якомусь заході: ви спочатку знімаєте фото, а потім їх редагуєте. У випадку з MixBit користувачі можуть зняти відеофрагменти тривалістю до 16 секунд і зберегти ці кліпи на свій телефон.

MixBit дозволить зібрати всі ці відеофрагменти разом, створивши більш-менш тривалий кліп із сюжетом і сенсом. Ви зможете "зшити" таким чином до 256 коротких фрагментів. А результатом можна буде поділитися в соцмережах Twitter, Facebook, Google Plus, а також на платформі MixBit.

Платформа MixBit доступна на iOS і в найближчі тижні компанія випустить версію для Android.

Мітки:

мобільні технології

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create