Російський бізнес теж страждає від торгової війни з Україною

Російський бізнес теж страждає від торгової війни з Україною

Керівництво української та російської митних служб спробують повернути процес торгівлі між країнами в стандартний режим. Однак проблеми з'явилися не тільки в українського бізнесу - російські компанії також страждають, причому як мінімум за трьома напрямками.

По-перше, 90% українських контрактів на експорт укладені на умовах, коли продавець платить доставку вантажу лише до кордону, вказує глава українського представництва російського оператора залізничних перевезень "Евросиб" Євген Балашов. Таким чином, втрати від розмитнення і збитки від простою вантажів лягають не на українську компанію-відправника, а на російського одержувача.

По-друге, вісім з десяти вагонів, що перевозять українські вантажі до Росії, належать російським компаніям, вказує глава логістичної компанії "Укртіртранс" Олексій Романюк. Таким чином, затримка вантажів з України на митниці рикошетом б'є і по російським інтересам.

Третьою проблемою російського бізнесу виявилася відсутність української продукції і сировини. Для низки галузей економіки Росії - наприклад, будівництва, - це може викликати зупинку або різке уповільнення. Так, зараз разом з іншими товарами на кордоні стоїть і щебінь.

Мітки:

бізнес росія бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create