Google заплатить $500 тис. за хвилинний обвал всіх сервісів

Google заплатить $500 тис. за хвилинний обвал всіх сервісів

$500 тис. - саме в таку колосальну суму обійдеться корпорації Google за глобальний збій у роботі всіх без винятку її сервісів, який продовжився декілька хвилин і стався вночі з п'ятниці на суботу, з 16 на 17 серпня.

Компанія підтвердила, що в результаті збою відхиленими виявилися аж до 70% всіх запитів користувачів, що надходять на її ресурси, в тому числі, Gmail, YouTube і т.д.

Вплив на світовий трафік збій надав більш ніж істотніший - зокрема, тому, що припав він, за Гринвічем, на вечір п'ятниці, коли основна маса користувачів виходить у світову павутину. В результаті збою світовий трафік зменшився більш ніж на 40%, подібне зменшення є абсолютно безпрецедентним, відзначають експерти.

З якої саме причини на кілька хвилин виявилися недоступними всі сервіси Google, в даний час залишається невідомим. Компанія обіцяє з'ясувати причини і розповісти про них журналістам.

Мітки:

google інтернет

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create