Фізичні особи-підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування, у січні-липні 2013 року сплатили до державного бюджету понад 2,8 млрд грн, що вдвічі перевищує показник аналогічного періоду 2012 року, повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів України.

Згідно з повідомленням, протягом 2013 року кількість працюючих в III групі спрощеної системи оподаткування зросла на 56 тис. осіб.

"Якщо на 1 січня поточного року їх кількість становила 222 тис. осіб, і вже на 1 липня - 278 тис. платників. Як і раніше численною і популярною групою залишається друга. Вона налічує 692 тис. осіб, що складає більше 55% від загальної кількості спрощенців ", - зазначено в повідомленні.

Введення з IV кварталу минулого року V групи платників єдиного податку з обсягом доходу до 20 млн грн збільшило кількість спрощенців на 236 осіб.

Всього у поточному році спрощену систему оподаткування обрали понад 1,2 млн фізичних осіб-підприємців. У порівнянні з минулим роком їх кількість зросла майже на 90 тис. осіб.