Підприємці вдвічі збільшили відрахування до бюджету

Підприємці вдвічі збільшили відрахування до бюджету

Фізичні особи-підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування, у січні-липні 2013 року сплатили до державного бюджету понад 2,8 млрд грн, що вдвічі перевищує показник аналогічного періоду 2012 року, повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів України.

Згідно з повідомленням, протягом 2013 року кількість працюючих в III групі спрощеної системи оподаткування зросла на 56 тис. осіб.

"Якщо на 1 січня поточного року їх кількість становила 222 тис. осіб, і вже на 1 липня - 278 тис. платників. Як і раніше численною і популярною групою залишається друга. Вона налічує 692 тис. осіб, що складає більше 55% від загальної кількості спрощенців ", - зазначено в повідомленні.

Введення з IV кварталу минулого року V групи платників єдиного податку з обсягом доходу до 20 млн грн збільшило кількість спрощенців на 236 осіб.

Всього у поточному році спрощену систему оподаткування обрали понад 1,2 млн фізичних осіб-підприємців. У порівнянні з минулим роком їх кількість зросла майже на 90 тис. осіб.

Мітки:

бізнес податки бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create