Google Glass відстежуватимуть погляди на рекламу

Google Glass відстежуватимуть погляди на рекламу

Google отримала патент на незвичайну рекламну технологію. Компанія запропонувала відстежувати кількість поглядів користувача на рекламні оголошення і аналізувати реакцію на них з розширення зіниць. Схема підійде для "розумних" окулярів Google Glass, але може бути застосована і на будь-якому пристрої з фронтальною камерою.

Рекламодавці завдяки такій технології зможуть оплачувати покази реклами не тільки за кількістю кліків, але і по "поглядам". Відзначимо, що дана технологія може використовуватися не тільки в мережевій рекламі, а й для відстеження кількості поглядів на рекламні щити та інші об'єкти в реальному світі.

По всій видимості, нова технологія призначається для окулярів доповненої реальності Google Glass, хоча прямих згадок гаджета в патенті немає.

Вся інформація про погляди користувача буде надсилатися на віддалені сервери і там оброблятися. Нова технологія може дати дуже точну статистику про вплив на людину рекламних оголошень, допомогти створювати найбільш дієву рекламу.

Поки що Google не показала світу ніяких продуктів, що використовують даний патент. По всій видимості, це відбудеться після того, як Google Glass будуть запущені в масове виробництво і стануть широко поширені.

Мітки:

іт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create