Iphone 5 став найпопулярнішим смартфоном у світі

Iphone 5 став найпопулярнішим смартфоном у світі

Проаналізувавши дані GfK Ukraine, операторів мобільного зв'язку, а також продажу в каналах, що не потрапляють в статистику GfK, експерти компанії Цитрус дійшли висновку, що всього з моменту виходу iPhone 5 у вересні 2012 р. в Україні було продано більше 90 тис. цих смартфонів.

За цей же період було продано близько 14 тис. iPhone 4S і більше 12 тис. iPhone 4. «В основному українці купують iPhone 5 з мінімальним об'ємом пам'яті 16 Гб - їх близько 72%, 18% віддають перевагу моделі на 32 Гб, 10% обирають iPhone 5 з найбільшим обсягом пам'яті 64 Гб», - зазначають у компанії.

«Зараз з очікуванням на ринку нової моделі iPhone, продаж iPhone 5 продовжує зростати. Це обумовлено значним зниженням ціни на iPhone 5», - повідомляє Віктор Шолошенко, директор з маркетингу мережі Цитрус. У порівнянні з весняною ціною, сьогодні ціна на iPhone 5 вже знизилася більш ніж на 10%. Точно так само після виходу iPhone 5, продаж iPhone 4S не зменшився, а навпаки збільшився за рахунок зниження ціни».

За даними Strategy Analytics, iPhone 5 став найпопулярнішим смартфоном в світі на 4 квартал 2012 р. за кількістю відвантажених смартфонів. За перші 24 години відкриття попередніх замовлень на нього було отримано понад 2 млн попередніх замовлень у світі. Всього в 4 кварталі минулого року було продано більше 27,4 млн iPhone 5, з яких більше 5 млн тільки за перший уїкенд.

Мітки:

мобільні технології

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create