Агросектор повинен бути галуззю номер один для України

Агросектор повинен бути галуззю номер один для України

В Україні необхідно створити чесні та прозорі умови ведення бізнесу для всіх гравців ринку і вирішити питання з корупцією, повідомив директор Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні Шевки Акюнер.

За його словами, необхідно поліпшити конкурентоспроможність українських підприємств.

"Потрібно зменшити собівартість продукції, підвищити енергоефективність, диверсифікувати виробництво і переорієнтуватися з експорту товарів з низькою доданою вартістю на високу, більше використати людський ресурс і значну увагу приділяти сільському господарству. Саме агросектор повинен бути галуззю номер один для України", - підкреслив директор ЄБРР в Україна.

Як він зазначив, бізнес-клімат в Україні повинен бути передбачуваний. Фінансові ризики існують, тому золотовалютні запаси зменшуються, економічне зростання на нулі і це на тлі складної ситуації на зовнішніх ринках капіталу.

"Все це не сприяє інвестиційному клімату країни. Щоб не допустити цього, треба посилити фіскальну дисципліну і інше", - каже Шевки Акюнер.

Мітки:

світ про нас

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create