Росія має намір відмовитися від співпраці з Україною

Росія має намір відмовитися від співпраці з Україною

Росія найближчим часом може ухвалити рішення щодо продовження співпраці з Україною в рамках спільних проектів в авіабудуванні, таких як Ан-124 "Руслан" і Ан-70, заявив віце-прем'єр Дмитро Рогозін.

"У проекті Ан-124 "Руслан" проблема полягає в тому, що українська сторона дуже туго йде на угоду з передачі нам згоди на модернізацію окремих агрегатів цього літака. Але ми чекати більше не будемо і скористаємося світовим досвідом", - сказав Рогозін.

За словами віце-прем'єра, якщо Україна не прийме рішення зараз, то "потім ми просто змушені будемо локалізувати у себе все виробництво". "І відмовимося від їхніх послуг повністю. З ким вони будуть працювати? З китайцями? Китайцям продавати? Китай теж у цьому плані далеко просунувся. Навіщо їм Україна? Я щиро переживаю за долю нашої промислової кооперації з Україною", - додав Рогозін.

Він зазначив, що за проектом Ан-70 складається схожа ситуація. Крім того, підкреслив заступник голови уряду, Ан-70 за своїми технічними характеристиками практично прямий конкурент російського Іл-476.

Рогозін зазначив, що "нести такі великі накладні витрати при нашій невисокій продуктивності праці неможливо". "Тому рішення треба приймати. Воно буде прийнято, я думаю, найближчим часом. Я переконаний прихильник необхідності розміщення всього критично важливого виробництва на нашій власній території. Ми не маємо права залежати від кого б то не було", - сказав він.

Нагадаємо, 17 липня Росія і Україна домовилися про створення спільного підприємства з виробництва літака Ан-124 "Руслан".

Мітки:

авіабудування україна росія ан-124 руслан промисловість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create