Населення активно бере кредити

Населення активно бере кредити

В Україні істотно збільшилася кількість громадян, які в 2013 році цікавляться кредитами. Про це свідчать дані липневого звіту Бюро кредитних історій «Українське кредитне бюро».

«Кількість громадян, які повторно звернулися за видачею кредиту, зросла за місяць з 42,5% до 46,9% в липні. Приріст в 4,4% - більш ніж удвічі перевищує місячні показники останніх трьох місяців», - констатують у бюро.

Число громадян, які подавали запити в різні банки в липні 2013 р., збільшилося на 2,1% порівняно з минулим місяцем, і склало 14,6%.

За словами аналітиків, жителі звичайно не навантаженої кредитами Закарпатської області стали найактивнішими позичальниками в липні цього року.

Лідерами з динаміки приросту кредитного навантаження у червні-липні стали Закарпатська (0,4%) і Харківська (0,25%) області.

Зазначимо, інформація про кредитну історію позичальника передається від банків, страхових компаній, лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів у Українське бюро кредитних історій на добровільній основі і лише за наявності письмової згоди позичальника.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create