Facebook розкрила дані по урядових запитах

Facebook розкрила дані по урядових запитах

Соціальна мережа Facebook повідомила, що урядові відомства з 74 країн у першому півріччі 2013 запитували дані про 38 тис. користувачів Facebook, причому приблизно половина запитів була із США.

Facebook не розголошує інформації про те, що саме цікавило різні відомства, наведені лише загальні статистичні дані.

У Facebook говорять, що спочатку компанія проти розголошення даних користувача, але часто їй доводиться робити це, щоб якось відстоювати свої права; соцмережа наполягає на тому, щоб влада обгрунтувала запити, робила їх максимально чіткими і конкретними.

У цілому, в Facebook говорять, що задовольнили близько 60% урядових запитів, тобто приблизно 26 тис. запитів. Компанії повідомляє, що велика частина запитів стосувалася злочинців, шахраїв та осіб у розшуку.

Найбільша світова соцмережа стала останньою технологічною компанією, що опублікувала відомості про державні запити на видачу інформації про користувачів. Раніше подібні звіти незалежно один від одного опублікували компанії Microsoft і Google.

Мітки:

інтернет

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create