Україна знизила імпорт легкових автомобілів

Україна знизила імпорт легкових автомобілів

В Україну у І півріччі 2013 було імпортовано на 14% менше легкових автомобілів, ніж за відповідний період 2012.

"Укравтопром" повідомляє, що з січня по червень 2013 р. на територію України було ввезено 170 тис. 071 автотранспортний засіб, митна вартість яких склала 1997000000 дол. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальний імпорт автотранспортних засобів скоротився на 0,3 %, при цьому сумарна митна вартість автомобілів і автобусів знизилась на 12 %.

Найбільша кількість автотранспорту була поставлено з Євросоюзу - 66% від загального обсягу імпорту за звітний період. У структурі імпорту першого півріччя найбільшу частку (54%) охопили легкові автомобілі. Основну масу імпорту легкових автомобілів склали нові авто - 94,5 % від загального обсягу імпорту цього виду автотранспортної техніки.

Географія поставок легкових авто охопила в першому півріччі 56 країн. При цьому п'ять країн лідерів поставок - Росія, ФРН, КНР, Японія і Корея забезпечили 61% всього імпорту.

Основними постачальниками комерційних іномарок у першому півріччі, що забезпечили 82% всього імпорту і 89% імпорту секонд - хенду, були ФРН, Франція та Італія.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create