Польський бізнес планує збільшити інвестиції в економіку України

Польський бізнес планує збільшити інвестиції в економіку України

Україна є для польського бізнесу другим після Євросоюзу напрямком для інвестицій, і польські підприємці готові збільшувати інвестиції в українську економіку.

Про це йшла мова на зустрічі першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолія Максюти з польською делегацією на чолі з заступником міністра закордонних справ Польщі Катажиною Пелчінськой - Наленч.

Анатолій Максюта зазначив, що торгові відносини між двома країнами розвиваються досить успішно, хоча для України баланс торгівлі з Польщею все ще залишається негативним. За даними Держстату, за перше півріччя 2013 обсяги двосторонньої торгівлі товарами та послугами зросли на 2,8% проти аналогічного періоду 2012 року і склали 3.218 млрд дол. При цьому негативне сальдо торгівлі для України за шість місяців поточного року склало 606.4 млн дол.

При цьому співрозмовники погодилися, що дії сторін щодо подальшого розширення економічного співробітництва, а також підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС і створення Зони вільної торгівлі сприятимуть збільшенню товарообігу між країнами і вирівнюванню балансу торгівлі для України.

У свою чергу Пелчінська-Наленч повідомила, що польські підприємці готові збільшувати інвестиції в українську економіку, оскільки вважають її дуже перспективною.

Польща є найбільшим торговельним партнером України серед країн Центральної та Східної Європи. За результатами 2012 вона займає четверте місце серед країн світу за обсягами експорту українських товарів і п'яте по імпорту.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create