В Skype розробляють нову функцію

В Skype розробляють нову функцію

У Microsoft і Skype повідомляють, що спільними зусиллями працюють над наступним кроком у розвитку технологій зв'язку- 3D-відео.

У той же час, в Skype відзначають, що хоча технічна сторона для передачі 3D-відео вже є, далеко не всі користувальницькі термінали дозволяють його знімати і відтворювати, тому до повноцінного появи 3D-відео в Skype ще пройде якийсь час.

Нагадаємо, з 17 червня будь-який користувач Skype може відправити відео повідомлення своєму співрозмовнику, якщо той недоступний в інтернеті в даний момент часу. Ті користувачі, для яких було залишено відеоповідомлення, під час входу в систему Skype отримають спеціальне сповіщення і пропозицію переглянути записане відео.

Технічного ліміту на відеоповідомлення немає - користувач може відправити стільки послань, скільки захоче, причому все безкоштовно. При цьому самі послання не можуть бути довші трьох хвилин.

Мітки:

інтернет

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create