У США в 5 разів дешевша іпотека, ніж в Україні

У США в 5 разів дешевша іпотека, ніж в Україні

Про це свідчать дослідження іпотечного агентства Freddie Mac. Варто відзначити, що цього року в США ставки з іпотечного кредитування різко виросли до максимального за два роки рівня, але все одно виявилися нижчими, ніж в Україні.

У США середня ставка за житловими кредитами з терміном погашення в 30 років виросла до позначки 4,58%, хоча в минулому році ця ставка перебувала біля позначки 3,66%. Іпотечна ставка строком на 15 років в Америці становить близько 3,6%.

В Україні реальна ставка по іпотечних позиках становить близько 23%. Ця цифра у п'ять разів перевищує аналогічний показник у США. Варто відзначити, що трохи нижчі ставки пропонують ті банки, які співпрацюють з Державною іпотечною установою.

Експерти вважають, що така значна різниця пояснюється загальними ризиками, які притаманні українській економіці. А також тим, що в США іпотечний ринок більш розвинений, а економіка більш стабільна.

Мітки:

нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create