Бізнес хочуть перевіряти по-новому

Бізнес хочуть перевіряти по-новому

Міністерство доходів і зборів України пропонує перевіряти підприємства по-новому.

Згідно з документом, оприлюдненим на веб -сайті Міндоходів, контролюючі органи повинні самостійно щокварталу формувати графік планових перевірок підприємств за місцезнаходженням суб'єкта господарювання чи за місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться перевірка.

"У разі якщо контролюючі органи та органи державного контролю запланували проведення у звітному періоді перевірки одного і того ж підприємства, така перевірка проводиться зазначеними органами одночасно. Плани перевірок погоджуються до 20 числа останнього місяця поточного кварталу з відповідним органом Міндоходів", - йдеться в проекті постанови.

Передбачається, що зміни, що вносяться до планів перевірок, у випадку одночасного їх проведення погоджуються з відповідним органом державного фінансового контролю.

Згідно з проектом постанови, територіальні органи Міндоходів будуть зобов'язані інформувати не пізніше, ніж за 10 днів до початку проведення планової перевірки суб'єкта господарювання та органи державного контролю про дату її початку.

У випадку виявлення органом держфінконтролю під час проведення перевірок фактів, що свідчать про можливі порушення законодавства, інформація про такі факти повинна подавляться відповідному територіальному органу Міністерства доходів і зборів України.

Мітки:

бізнес перевірка бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create