Які документи потрібні при покупці на суму від 150 тисяч гривень

Які документи потрібні при покупці на суму від 150 тисяч гривень

З 1 вересня цього року операції понад 150 тисяч гривень мають відбуватися у безготівковій формі.

Підтверджуючими документами про проведення розрахунків у безготівковій формі, згідно з повідомленням НБУ, є:

1 . При переказі коштів з поточного рахунку покупця на поточний рахунок продавця - платіжне доручення, завірене підписом і печаткою банку, або документ за операціями з платіжною карткою, сформований відповідно до правил платіжної системи. Квитанція або чек про внесення коштів на платіжну карту.

2 . При відкритті депозитного рахунку на ім'я продавця необхідний відповідний касовий документ ( виписка ) з банку. Це може бути квитанція або чек з банкомату, прибутково- касовий ордер або виписка, що підтверджує внесення готівки в відповідній платіжній системі. Або ж документи, позначені в пункті 1.

3 . При внесенні або переказі коштів на спеціальний депозитний рахунок нотаріуса - виписка банку з окремого поточного рахунку нотаріуса та документи, зазначені в пункті 2.

4 . При застосуванні акредитивної форми розрахунків ( покритого безвідкличного акредитива ) необхідно надати заяву про відкриття акредитива і примірник платіжного доручення, завірені підписом та печаткою банку.

5 . При внесенні готівки на поточний рахунок продавця - роздрукований касовий документ ( квитанція до заяви на переказ готівки, квитанція або чек платіжного терміналу, банкомату ), інший документ банку, що підтверджує внесення готівки.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create