Складено рейтинг країн за якістю доріг

Складено рейтинг країн за якістю доріг

У торішньому рейтингу за якістю автомобільних доріг Украіна займала 137 місце серед 144 країн, то в цьому скотилася на 144 місце з 148.

Нижче розташувалися тільки Румунія, Східний Тимор, Гвінея і Молдова. Навіть у Росії дороги кращі - 136 місце. Для порівняння: Польща на 105 місці, Грузія - на 60-му.

Зате з розвитку залізничної інфраструктури Україна посідає високе 25 місце у світі, випереджаючи Росію (31 місце) і дуже сильно Польщу (70-а). Цікаво, що минулого року за цим критерієм Україна була 27-ою.

За якістю портової інфраструктури Україна піднялася з 96 місця на 94. Росія - 88-а, Грузія - 68-а, Польща - 97 перша. Однак оскільки далеко не всі країни, що беруть участь у дослідженні, володіють портами, то українське 94 місце насправді - хвіст рейтингу.

З аеропортами ситуація не краща. Україна тільки на 105 місці, однак і Росія, і Польща зовсім поруч: 102 і 103 місце відповідно. Грузія - 84-я. Незважаючи на проведення Євро-2012, за цим критерієм очевидний регрес, так як раніше Україна займала 101-е місце.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create